PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI BOHA.AGENCY

Společnost boha.agency přináší českému publiku ojedinělé akce zaměřené na populární filmovou hudbu. Jedná se zejména o galakoncerty za účasti hollywoodských skladatelů.
V minulosti na festival Film Music Prague zavítali exkluzivní zahraniční hosté – držitelé Oscara Elliot Goldenthal (Frida), Rachel Portman (Čokoláda) a Jan A. P. Kaczmarek (Hledání Země-Nezemě), kteří osobně uvedli své skladby.

S velkým ohlasem se setkal galakoncert hudby skotského skladatele Patricka Doylea, který se proslavil soundtracky k filmovým adaptacím Shakespaerových děl a také hudbou ke čtvrtému dílu ságy o Harry Potterovi nebo komiksovému spektáklu Thor. Zcela vyprodané Rudolfinum také aplaudovalo dvojici Hollywodských hvězd – Harrymu Gregsonovi Williamsovi (Shrek, Marťan) a Fernandu Velázquezovi (Sirotčinec, Nic nás nerozdělí), kteří pro české publikum přichystali ojedinělou přehlídku svého umění.

boha.agency také objevuje nové možnosti v oblasti multimédií. V prosinci roku 2015 měli příznivci Star Wars možnost navštívit speciální show, která kombinovala hudbu ságy Star Wars s efektním videomappingem, a to přímo ve slavné Dvořákově síni Rudolfina. Podobný formát společnost připravila k letošnímu 50. výročí Star Treku.

Koncerty pořádané společností boha.agency a jejím týmem dosud navštívilo přes 15 000 lidí. Na festivalu Film Music Prague pravidelně spolupracují nejlepší česká tělesa jako Symfonický orchestr Českého rozhlasu, Filharmonici města Prahy, Český národní symfonický orchestr, PKF – Prague Philharmonia, Filmová filharmonie, Pražský filharmonický sbor, Kühnův smíšený sbor a dále zahraniční dirigenti Nic Raine, James Shearman a Chuhei Iwasaki.

PŘEDSTAVENÍ AGENTURY BOWTIE PRAGUE

BowTie Prague je fullservisová marketingová agentura, která se zaměřuje na dvě základní oblasti činnosti – brand development a brand support.

Začínajícím projektům napomáhá se strategickým plánováním vstupu na trh, s vývojem značky a vytvářením její identity. U již fungujících společností pracuje, pomocí integrované marketingové komunikace, na budování značky a její podpoře.

Agentura se zaměřuje na všechny nástroje integrované marketingové komunikace: Reklamu, PR, event marketing a sponzoring, online marketing, direct marketing či podporu prodeje.

Marketing 360 tak díky všem, pro klienta vhodným a využitelným nástrojům, umožní dostat značku do povědomí nejširšího spektra potenciálních klientů. BowTie Prague je členem Asociace českých reklamních agentur a Německé obchodní komory.

Mezi stále klienty agentury patří společnosti CPI Property Group, ŠKODA AUTO, Hewlett Packard, Crestyl, Central Kladno, Central Jablonec, FOREO, my TESCO a další.