STARS OF HOLLYWOOD: JOHN POWELL

Hollywoodský skladatel John Powell, nominovaný na Oscara, uvede v Praze svůj první koncert! Diváky zavede do světa filmu, konkrétně hudbou z komiksového spektáklu X-MEN: POSLEDNÍ VZDOR, fantasy SOLO: STAR WARS STORY, dramatu LET ČÍSLO 93 nebo z populárního thrilleru AGENT BEZ MINULOSTI. Čeká vás také koncertní premiéra nejnovějšího animáku FERDINAND nebo akční pecka MR. & MRS. SMITH. John Powell je jedním z nejlepších skladatelů (nejen) filmové hudby na světě. Za soundtrack k filmu JAK VYCVIČIT DRAKA získal nominaci na Oscara. Změna programu a účinkujících vyhrazena.

1. února 2019, 19:00
Rudolfinum, Praha
LEGENDS: RIDLEY SCOTT

Festival Film Music Prague 2019 uvede koncertní poctu slavnému režisérovi jménem Ridley Scott. Čeká vás hudební výprava prakticky všemi jeho výraznými filmy, jako jsou horor VETŘELEC, velkolepá historická dramata GLADIÁTOR, KRÁLOVSTVÍ NEBESKÉ a 1492: DOBYTÍ RÁJE, válečný snímek ČERNÝ JESTŘÁB SESTŘELEN nebo komorní science fiction snímek MARŤAN či nedoceněné fantasy LEGENDA. Prvním potvrzeným hostem koncertu je častý spolupracovník Ridleyho Scotta - skladatel Harry Gregson-Williams. Změna programu a účinkujících vyhrazena.

3. února 2019, 19:00
Forum Karlín
MATRIX LIVE – Film in Concert

boha.agency cz uvádí MATRIX LIVE - Film in Concert. K 20. výročí od premiéry chystáme projekci tohoto ikonického science fiction filmu ve 4K rozlišení s doprovodem velkého symfonického orchestru a sboru. Diriguje samotný autor hudby, skladatel DON DAVIS. Nenechte si ujít českou premiéru! Matrix Live není pouhou projekcí filmu, je to neskutečný hudební zážitek. Na jednom pódiu vystoupí 90 profesionálních hudebníků v orchestru a 50 zpěváků ve sboru pod taktovkou opravdového mistra ve svém oboru.

11. března 2019, 19:00
Kongresové centrum Praha
1. února 2019
Pátek 19:00
STARS OF HOLLYWOOD: JOHN POWELL
Rudolfinum, Praha
3. února 2019
Neděle 19:00
LEGENDS: RIDLEY SCOTT
Forum Karlín
11. března 2019
Pondělí 19:00
MATRIX LIVE – Film in Concert
Kongresové centrum Praha